Pracuj.pl logo

Przewodnik Pracodawcy - duża okładka

2019/2020

Przewodnik "Pracodawcy"

Daj się poznać kandydatom z najlepszej strony

Zobacz wideo

Wiesz, że dobry zespół to taki...

……w którym doświadczenie łączy się z młodością. Zastanawiasz się jak zatrudnić studenta lub stażystę? Przewodnik „Pracodawcy” pomoże Ci dotrzeć do odpowiednich kandydatów!


Aby dowiedzieć się, jak skutecznie docierać do młodych kandydatów w całej Polsce, wypełnij formularz:

Informacje marketingowe od Grupy Pracuj to informacje o produktach i usługach Grupy Pracuj, w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez Grupę Pracuj, jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez Grupę Pracuj, w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez Grupę Pracuj lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne i w dowolnym momencie masz prawo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected] Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Grupy Pracuj informacji marketingowych

* Dane niezbędne do prawidłowego wypełnienia formularza

Dystrybucja 71 500 egzemplarzy w ciągu roku

Egzemplarz online

Przewodnik „Pracodawcy” jest dostępy dla wszystkich uczestników jedynego w Polsce - Festiwalu Pracy JOBICON! Szerokie działania promocyjne offline i online przyciągają na wydarzenie tysiące kandydatów, którzy poważnie myślą o rozwoju i cenią innowacje.

Zobacz jak wyglądała pierwsza edycja Festiwalu Pracy JOBICON Zobacz wideo FILM

Dystrybuujemy przewodnik „Pracodawcy” na wybranych, największych wydarzeniach targowych w Polsce. Szczególny nacisk kładziemy na obecność w głównych ośrodkach akademickich. Zaznaczamy swoją obecność, występując w charakterze Sponsora, Partnera Merytorycznego lub Partnera Medialnego.

Niemal 40 starannie przygotowanych wydarzeń dedykowanych studentom, dostarczające im praktycznej wiedzy i rozrywki.

Studenci znajdą przewodnik „Pracodawcy” w biurach karier na uczelniach wyższych w 34 miastach w Polsce: Białymstoku, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Chojnicach, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Koszalinie, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, Polkowicach, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Sanoku, Sopocie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wodzisławiu Śląskim, Wrocławiu, Zielonej Górze.

Przeprowadzamy akcję promocyjną przewodnika „Pracodawcy” na 20 akademikach uczelni wyższych w Warszawie, Białymstoku, Kielcach i Częstochowie.

Stawiamy na szerokozasięgowe działania on-line wybierając najskuteczniejsze kanały promocji i siłę serwisu Pracuj.pl: dedykowany landing page, kampania bannerowa, e-mailingi do kandydatów, artykuły poradnikowe dedykowane studentom.

82% czytelników zaaplikowało, bądź planuje zaaplikować do firm zaprezentowanych w publikacji!

Źródło: badanie Pracuj.pl; październik-grudzień 2018; N=593

Jesteś kandydatem?

Chcesz zacząć pracę u najlepszych?

Dowiedz się więcej